postheadericon Bílá tunika

Jednoduchá bílá tunika

Bílá tunika

Dámská bílá tunika

Stačí jedna, nejlépe bílá dámská tunika a můžeme kombinovat mnoho stylů i účelů outfitu. S bílou tunikou je kombinování jednoduché, protože k bílé barvě tuniky se hodí jakékoli jiná barva a úžasně ladí třeba k riflovině. Báječná je kombinace dámská bílá tunika a džínová dámská bunda nebo může být tunika doplněna krátkou koženou bundičkou. Bílá letní tunika moc dobře vypadá jen tak oblečená přes Vaše báječné plavky.

Máme pro Vás několik tipů k nošení tuniky. V černo-bílé kombinaci elegantních černých dámských kalhot  s bílou tunikou a černého saka nebo decentní dámské bundy doplněné lodičkami a kabelkou stejné barvy se nemusíte bát vyrazit třeba do divadla, nebo jít na večeři či pracovní schůzku.

Pro každodenní nošení stačí k tunice vzít dámské džíny a koženou bundičku a vše doladit vhodnou obuví. Takto oblečená se budete jistě cítit velmi pohodlně a uvolněně. Stačí jen zavolat kamarádce a vyrazit.

Uvolněnější a ležérnější kombinace  jistě budou tenisky, dámské kraťasy a oblíbená bílá tunika. Už jen vybrat vhodný módní doplněk, třeba barevné korálky a náušnice a můžeme vyrazit do města nebo jen tak na procházku.

Pokud se chystáme na rande doplníme tuniku a oblíbené jeansy výrazným a barevným svetříkem nebo módním pončem sladěným s obuví a vylepšíme drobnými módními doplňky. Pokud je teplo můžeme dámský svetr přehodit přes ruku a obléci ho později až se ochladí. Teď už můžeme vyrazit.

Comments are closed.